Hakkımızda

 

2010 yılında kurulan Firmamız toptan deniz malzemeleri satışı yaparak ticari hayatına başlamıştır. 2012 yılından itibaren kendi ürünlerini ithal eden firmamız çevreyolu üzerinde bulunan mağazamızda toptan ve perakende olarak oyuncak ve deniz malzemeleri satışı yapmaktadır. Deniz malzemeleri bölümünde Bestway, İntex, Jilong gibi dünyaca ünlü markaların yanı sıra, kendi ithalatımız olan su pompaları ile kendi markamız olan Active Divers marka yüzücü gözlükleri ile maske satışı yapmakta, oyuncak bölümünde ise Hasbro, Mattel, Giochi Preziosi gibi lisanslı oyuncak çeşitlerinin yanı sıra, her keseye uygun değişik marka ve modellerde yüzlerce farklı oyuncak çeşidini de bulundurmaktadır.

 

 

Vizyonumuz

 

Piyasa koşulları ve müşteri taleplerinin hızla değiştiği bu günlerde daha güncel ve yeni ürünlerimizle kontrollü büyümemizin devamını sağlamayı ve her zaman en iyi olanı yapmayı hedefliyoruz.

 

Misyonumuz


Kurulduğu günden bu güne çizgisini bozmadan her zaman daha iyisini yapmak için çalışan firmamız müşterılerinin beklentilerini ve daha fazlasını en uygun fiyat stratejisiyle beraber sağlık ve kalite ön planda tutarak sektördeki sağlam ve güvenilir firma duruşunu sürdürmek.

 

© 2015 All rights reserved by Demirel International

  • Facebook Social Icon